Menü
Saat 12.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda!

İade ve Ödeme Koşulları


Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Sevkiyatta oluşabilecek ezilme, kırılma , bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı bozulmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek 05316527766 - 05434489502 nolu iletişim numaralarına sms veya whatsapp’a üzerinden  iletilmesi gerekmektedir.

Elinize ulaşan Teslim aldığınız ürünlerin genel kontrolünü ilk etapta yapınız ,  lezzetini beğenmeme veya ürünlerde  taşıma aşamasında oluşabilecek tat değişimi ile ilgili sorunlar için lütfen üstte yazan numaralardan bizimle iletişime geçiniz . İlerleyen aşamada Uygun saklama koşullarında muhafaza edilmeyen ürünlerde oluşabilecek sorunlardan alıcı sorumludur . 

Hiç bir sebep göstermeksizin yapılan iadeler veya sipariş verilen adreste bulunmamanız durumunda gelen kargonun geri dönüş  taşıma ücreti müşteriye ait olur . 

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 10 gün içerisinde iletilmektedir.

Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE ORİJİNAL AMBALAJINDA VE FATURANIN ASLI İLE BİRLİKTE AŞAĞIDA BELİRTİLEN ADRESE GÖNDERİNİZ.

Yeşil kaçkar peynircilik

Merkez mahallesi Atatürk caddesi no 138-A Ardeşen/RİZE 


** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.


385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- Aynı cins birden fazla aldığınız ürünlerde tadım yaptığınız ürün haricindeki diğer ürünlerin Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak, ihmal edilerek uzun süre bekletilmiş durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise ürünü kargo görevlisi yanında kontrol ederek tutanak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.